in , ,

Za lhaní o covidu osm let natvrdo

Mučedníci pravdy

„Já nesmím pomoci. Pořadatel mi zrušil vystoupení na charitativním koncertě pro Moravu. A víte proč? Pro mé postoje a názory.“

Zpěvačka Ilona Csáková, známá svými paranoidními pohledy na svět, je překvapená, že poté, co ohlásila kandidaturu za Volného blok, o ni ztratili zájem.

Nedopadla ještě tak nejhůř; podle Novinek byla pražská lékařka Iveta Křížová, známá svými výroky o „vakcinačním holocaustu“ a „hromadných úmrtích“, obviněna.

Podobně by mohla dopadnout také modelka Helena Houdová, která přirovnala nošení roušek ke žlutým hvězdám, které nosili za války Židé. Podle ní jsou: všechna opatření manipulací systému, ztrátou svobody rozhodovat o svém zdraví a součástí plánu hlubšího zotročení, snížení počtu lidí na planetě (tedy genocidy), touze po moci a kontrole několika málo lidí“.

Zdrojhttps://www.idnes.cz/revue/modelky/helena-houdova-pavel-novotny-nikol-leitgeb-koronavirus.A210719_092330_missamodelky_zar

Zajímavé je, kolik lidí v poslední době propadlo tomuto paranoidnímu vidění světa, který podle nich řídí kdosi neznámý (Gates, Soros, Bilderberg, Brusel, ilumináti, bohaté židovské rodiny, neomarxisté, klimatičtí fanatici, LBGTI lobby, vakcinační mafie a další). Dřív by si takové názory nejspíš nechávali pro sebe, dnes jsou díky sociálním sítím populární. S lítostí musím říct, že jsem z tohoto důvodu přestala sledovat také doktora Jana Hnízdila, s nímž jsem sdílela názory na duševní zdraví (či spíše nemoci) některých našich politiků a prezidentů.

Každý ať se vyjadřuje ke všemu, co uzná za vhodné. Ovšem ve chvíli, kdy u nás zemřelo několik desítek tisíc lidí na covid, mluvit o „vakcinačním holocaustu“ je nejen hloupé a neempatické, ale také nebezpečné. Výzkumy ukazují, že čím méně vzdělaní lidé jsou, tím více jsou těmito bludy postiženi. Podobně jako lidé ve vyloučených lokalitách, nezaměstnaní a s osobními problémy, typičtí voliči politiků jako je Volný, Okamura, nebo byl mladý Klaus.

Přečtěte si také:  Přednáška pro pana prezidenta – o sufražetkách, feminismu a sexuálním násilí

Nevím co vede lidi k tomu, že říkají nesmysly, možná prostě chtějí být někde vidět a když zjistí, že je o jejich názory zájem, tak tomu propadnou a nemůžou si pomoct. Na druhé straně ale musí počítat s tím, že si na ně za jejich „názory“ někdo došlápne. Lékařce Křížové, absolventce „Kursu paní Elišky Haškové Coolidge“ nyní hrozí za šíření poplašné zprávy v době nouzového stavu trest od dvou do osmi let natvrdo.

Komu to stále ještě nedochází, ať se podívá zde, do galerie tváří lidí, kteří zemřeli na covid-19: https://special.novinky.cz/nejsme-jen-cisla/

Kéž by všichni začali brát trestní stíhání Ivety Křížové jako odstrašující příklad a své teorie o konci civilizace (které nejsou nic nového a existovaly vždycky, od počátku světa) říkali jen doma pod peřinou a to výhradně jen těm, kteří to chtějí slyšet.

K tématu jsem psala také zde: https://monikalefay.cz/odpurci-vakcin-a-hrdinove-dezinformacnich-webu/

Autor: Monika Le Fay

Monika Le Fay je matka několika dětí, dvě porodila a dvě si přivezla. Režisérka několika desítek filmů. Scénáristka a spisovatelka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0