in ,

Právník a hudebník Petr Ostrouchov píše Marku Prchalovi

„Jsi spoluviníkem odpovědným za současný marasmus“

Zdroj: Facebook Petr Ostrouchov

Marku Prchale, chci Ti jenom dát vědět, že Tě činím zásadním spoluviníkem dlouho netušeného marasmu, v němž se naše společnost nachází a ještě dlouho nacházet bude, až budeme předávat dál tuhle zdecimovanou a zadluženou zemi. Nevím, jestli jsi dosud neprokoukl, kým je reálně Tvůj chlebodárce, nebo jestli je Tvůj profesionální cynismus „produkt jako produkt“ natolik povýšený nad obsah Tvé práce, faktem ale je, že falešný „čaulidi“ profil, který jsi kreativně vytvořil tomu monstru, kterému sloužíš, a který je tak diametrálně odlišný od reality a od jeho pravé povahy, mu umožňuje sbírat hlasy naivních voličů, odklánět veřejné peníze v obrovském objemu ke svým vlastním firmám a likvidovat obchodní konkurenci, což je hlavní cíl jeho „politické“ kariéry, a bez jakékoli kompetence a naprosto chaoticky likvidovat v pozici premiéra tento stát, v lecčem nevratně. Jeden z našich společných známých, působící v reklamě, kdysi definoval iluzí prostým způsobem politiku jako činnost, kterou většina lidí (čest výjimkám) podstupuje s cílem dostat se blíž veřejným penězům a něco si z nich uloupnout, přičemž ale musí taky udělat ve funkci „něco dobrého“, aby byli opět zvoleni, čímž je dosaženo užitečné rovnováhy. Tvůj šéf ovšem na to „něco dobrého“ zcela rezignoval a celé své úsilí věnuje již jen své sebeprezentaci, zalíbení a panické snaze o znovuzvolení, což se mu ovšem daří výlučně proto, že mu pomáhá Tvůj kreativní mozek a mozky Tvých stejně cynických kolegů, neboť reálnou sebeprezentací své osoby, která by se skládala jen z hysterie, lží a urážek, by toho (doufejme) nikdy nedosáhl. Howgh.

Kdo je ve skutečnosti Andrej Babiš? Přečtěte si knihu o tom, jak Andrej Babiš ovlivňuje média, kdo mu půjčil peníze na vznik Agrofertu a kdo jsou jeho tiší společníci.

V byznysovém a politickém impériu šéfa hnutí ANO operují vysocí představitelé socialistických tajných služeb. Peníze měl dávno předtím, než vznikl Agrofert, a jeho fungování v politice započalo už v dávné minulosti. To je jen část z odhalení, které zmapovala knižní publikace „Z Bureše Babišem“. Autor popisuje celou historii podnikání Andreje Babiše od jeho dětství až po současné plány a potíže.

Knihu „Z Bureše Babišem“ si můžete objednat za 299 Kč přes formulář níže:

Autor: Petr Ostrouchov

Právník, hudebník a skladatel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0