in , ,

Obhájce ruSSké ambasády a Pavlova spolužáka na návštěvě u Zemana. Čeká nás kyblík špíny z Hradu na Petra Pavla?

Kdo vadí Kremlu nejvíc?

.

Deník N přinesl informaci, že za dosluhujícím Zemanem přišel na návštěvu advokát spolužáka Petra Pavla Miroslav Kříženecký.


Víme, čeho byl Zeman schopný při první prezidentské přímé volbě, kdy napadal Karla Schwarzenberga v debatách a jeho lidé (jak říká Vasil Mohorita: Šlouf je následovníkem Kapka a ten zase KGB) neváhali lhát, používat estébáckých metod, vymýšlet si legendy o hákových křížích a platit falešný inzerát. Ve druhé volbě někdo z ničeho nic začal šířit fámy o tom, že je Jiří Drahoš pedofil.

Přečtěte si také:  O čem sní infantilní volič

Čeho se asi dočkáme teď, při třetí přímé volbě? Budeme sledovat v přímém přenosu, jak Andrej Babiš použije své noviny k šíření nějakých hanebností na Petra Pavla, jediného vážného soupeře, který má reálnou šanci ho porazit? Za podpory Hradu, který dnes už asi chápe, že Josef Středula není ten pravý koník, na kterého by se mělo sázet?


Upřímně se bojím, co z tohoto pekelného guláše – KGB, StB, KSČ, KSČM, ANO, Zeman a pobočka ruSSké ambasády Nejedlý/Mynář v těchto volbách vyleze. Nevěřím tomu, že nás ruSSové kvůli válce na Ukrajině pustí z dohledu.

Proto je dobré se vždy podívat, kdo nejvíc vadí Zemanovi, Hradu, rodině Klausových a jejich hlásné troubě, časopisu Echo.

Petr Pavel.

Někdy stačí opravdu jen málo, a víte s jistotou, kolik uhodilo.

Naprosto přesně to napsala na Facebooku Brigita Ptáčková: Pro Putina by bylo strašně potupné, kdyby vedl nějakou bývalou vazalskou zemi někdo z NATO.

Autor: Monika Le Fay

Monika Le Fay je matka několika dětí, dvě porodila a dvě si přivezla. Režisérka několika desítek filmů. Scénáristka a spisovatelka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0